Hakkımızda

Hakkımızda

İnsanoğlu yaratıldığından beri önemsediği şeyleri hep iyi muhafaza etmek istemiştir. Günümüzde herşeyin bir muhafazası, bir ambalajı ve bir prezantasyonu vardır. Özellikle gıda sektörü bu konuda daha da dikkatli olmayı gerektirmiştir. Direkt olarak insan sağlığını ilgilendiren bu sahada son zamanlarda çok büyük gelişmeler kaydedilmiştir. Önemli olan bu hassasiyetten taviz vermeden günün teknolojisi ile en güzeli insanların hizmetine sunmaktır. İşte, ÖZÇANKIRI Kutu ve Ambalaj Sanayi 1978’den beri bu prensipleri gözönünde bulundurmuştur. Hizmet verdiği tüm kuruluşlara teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak firmanın yapısına uygun; gıda ambalaj ürünleri için gerekli ayrıntılar planlanmış özel çözüm, görsel tasarım uygulamaları yapılmaktadır.

Öncelikli amacı müşteri memnuniyeti olan firmamız 3000 m2 kapalı, toplam 4500m2 alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek hem ürün yelpazesini, hemde kalitesi en üst seviyeye taşımaktadır. ÖZÇANKIRI Kutu aylık 200 ton karton işleme kapatesine sahiptir. Maksimun 78×112 ebat 4 renk ofset baskı ve selofan, lak, sedef, metalize kaplama, kesim ve perforaj sistemleri ile tamamen kendi bünyemizde yapmaktayız. Grafik tasarım, film, montaj ve kalıp işlemleri tamamen kendi bünyemizde uzmanlar gözetiminde hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda firmamızda 3 renk flekso baskı ambalaj kağıdı üretimi ve Türkiye’de ilklerden olan üretimlerimizden O.P.P kaplı daha sıhhi ve temiz gıdaya uygun olan şarküteri ve kasaplara lamine kağıt üretmektedir. Ayrıca Fast Foodlara; karton tabaklar, masa kağıtları, tepsi kağıtları, pizza kutuları, Karton baklava tepsilerinin üretimleri Türkiyede ilklerdendir. Bizler yaptımız bu ürünleri sıhhi ve hijyenik şartlara uygun olarak Tarım ve Köyişleri Bakanlığının izni ve gıdaya uygun belgesiyle üretmeye devam etmektedir. Kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışı ile yurt içi ve yurt dışı çalışmalarımızı da geliştirerek düzenli ve emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

Vizyon & Misyon

  • Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.
  • Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak.
  • Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.
  • Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.
  • Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile, sürekli girişimci olmak.
  • Kutu ve Ambalaj üretiminde en düşük maliyetle lider olmak.
  • Rekabet gücümüzü artırmak için maliyetlerimizde ve verimlilikte sürekli iyileşme sağlamak.
  • Kutu ve Ambalaj sektörlerinde yeni tüketicilere ulaşarak pazar payını artırmak.
  • Ürünlerimizin gösterdiği başarının temelinde; yaratıcı düşünce, sürekli geliştirme ve takım çalışmasına verilen önem yatmaktadır.
  • Hedefimiz, kaliteli ürünü prensip edinmiş müşterilerimize, hizmet sunabilmektir.

Kurumsal Bilgiler

ŞİRKET TÜRÜ : Limited Şirketi
TİCARET SİCİL MEMURLUĞU :İstanbul
TİCARET SİCİL NO : 308546
TİCARET ÜNVANI : Özçankırı Kutu ve Ambalaj San. Ve Ticaret Ltd.Şti.
ÖDENEN SERMAYE : 1.500.000 TL.
ŞİRKET TESCİL TARİHİ : 06.01.1994
VERGİ DAİRESİ : Avcılar V.D.
VERGİ NO : 672 001 9579

WhatsApp chat